Modern And Cozy In Pb With Patio And Firepit Villa San Diego

San Diego
Tatil Evi Modern And Cozy In Pb With Patio And Firepit San Diego
9.3 Süper
4 yorum

Modern And Cozy In Pb With Patio And Firepit Villa San Diego

1261 Reed Avenue, San Diego, ABD Haritayı göster
San Diego şehrinin Pasifik Plajı semtinde yer alan Modern And Cozy In Pb With Patio And Firepit Villa, 1 yatak odası, tam donanımlı mutfak ve 1 banyo odasından oluşmaktadır.
Bu villa Pacific Plaza Shopping Center'dan 2 kilometre mesafede olup SeaWorld Akvaryumu'a ise 3 km mesafededir. Tesis Beach'nın yakınındadır. 550 metre mesafede bulunan brew pub SD TapRoom mekanında misafirler yemek yiyebilirler. Belmont Amusement Park villanın bitişiğinde yer almaktadır.
Bu 40 metrekarelik villa San Diego Uluslararasi Havalimanından 5 kilometre mesafede yer almaktadır.
+ Daha fazla - Daha az
Genel Olanaklar
  • Ücretsiz Wi-Fi
  • Özel plaj
  • Klima
  • Evcil hayvanlar
  • + Daha

Harita

Turistik yerler

San Diego'nun
Turistik yerler
  • SeaWorld San Diego - 3,8 km
  • Marina Village Conference Ctr - 4 km
Havalimanları
  • San Diego Uluslararasi Havaalani - 13 km
Tren istasyonları
  • San Diego Old Town Transportation Center - 7 km

Odalar ve Müsaitlik Durumu

Bekleyin lütfen, sizin için müsait odaları arıyoruz.
Olanaklar

Genel tanıtım

  • Tesis genelinde sigara içilemez
  • Otel genelinde ücretsiz Wi-fi mevcuttur
  • Otopark
  • Evcil hayvanlara izin verilir
  • Duman dedektörleri

Yemek

  • Su ısıtıcısı
  • Kurutucu
  • Mutfak aletleri

Spor ve Dinlenme

  • Plaj erişimi
  • Şezlonglar
  • Bahçe
  • Barbekü imkanları

Oda imkanları

  • Klima
  • Isıtma
  • Veranda
  • Çay ve kahve imkanları
  • Çamaşır makinesi
  • Ücretsiz banyo malzemeleri
  • Düz ekran TV
Genel Olanaklar
  • Ücretsiz Wi-Fi
  • Özel plaj
  • Klima
  • Evcil hayvanlar

Otel Politikası

Giriş: 16:00-23:59 arası
Çıkış: 10:00'a kadar
Ruhsat numarası639394,STR-04029L
Tarihleri giriniz
Tarihleri giriniz
Pa 25 Oct
Pt 26 Oct
Konuklar
San Diego'nun otelleri aranıyor